09370794479 (فقط پیام در واتس‌آپ)
SimorghTheory@gmail.com

بیعانه


«بیعانه» ابزاری آنلاین و سریع برای تضمین رضایت مشتری و آرامش خاطر فروشنده

بیعانه برای وقتیه که مشتری میخواد تا از کیفیت محصول مطمئن نشده پول محصول به فروشنده نرسه، و فروشنده هم میخواد مطمئن باشه که مشتریش واقعا مشتریه و مبلغ مورد نظر رو یه جای مطمئن برای محصولش کنار گذاشته!

تا حالا شده بخواهید اتوموبیل دست دومی بخرید ولی نیاز دارید اول مدتی در اختیارتون باشه تا نسبت به سلامتش مطمئن بشید و بعد پولشو کامل بپردازید؟ یا اینکه موقع ثبت سند خودرو میتونید اول مبلغ رو به صورت بیعانه بپردازید و بعد از نهایی شدن فرآیند اداری اجازه واریز پول به حساب فروشنده رو بدید. یا دیدید بعضی محصولهای آرایشی بهداشتی رو که تضمین می‌کنن در صورت عدم رضایت از محصول می‌توانید تمامی پول خودتونو پس بگیرید؟ یا اینکه میخواهید از خدمات یک وکیل یا تعمیرکار استفاده کنید و شرط میگذارید که در صورت رضایت حق‌الزحمه‌شو پرداخت می‌کنید. بیعانه راهی اطمینان بخش‌تر برای خرید محصولات جدید و ناشناخته یا فروشنده‌های ناآشناست!

بیعانه بدرد مشتری‌هایی میخوره که میخوان محصولی رو خریداری کنند ولی نسبت به کیفیتش مطمئن نیستن!

 و از اون طرف مناسب فروشنده‌هاییه که نیاز دارن اطمینان خاطر مشتری رو نسبت به کیفیت محصولشون بدست بیارن!

سازوکار مختصر بیعانه: شما در اینجا تمام یا قسمتی از مبلغ محصولی که قصد خریداری اونو دارید به صورت ودیعه به ما می‌سپارید. و پس از تحویل محصول یا انجام خدمت در صورت اعلام رضایت مشتری این مبلغ -پس از کسر 5% کارمزد- به حساب فروشنده/خدمت‌دهنده واریز میشه. همچنین میتونید به صورت درصدی اعلام رضایت کنید و به مقدار همون درصد به فروشنده واریز میشه. درضمن درصورتی که اعلام رضایت نکنید مطابق با شروطی که در قوانین و مقررات -نوشته شده در پایین- پذیرفته‌‌اید، باقیمانده این پول به حساب خریدار برمی‌گرده یا به یکی از امور خیریه که مجوز فعالیت دارن واریز میشه! کلیه اتفاقاتی که رخ می‌دهند به صورت پیامک و ایمیل برای طرفین خریدار و فروشنده ارسال میشن.
  • {{value}}
رمز عبور را بنویسید. رمز عبور را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
نام و نام خانوادگی خریدار محصول یا خدمت را بنویسید. نام و نام خانوادگی خریدار محصول یا خدمت را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره حساب خریدار را بنویسید. شماره حساب خریدار را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل خریدار محصول یا خدمت را بنویسید. شماره موبایل خریدار محصول یا خدمت را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
نام، کد و مشخصات دقیق محصول یا خدمتی که خریداری می‌کنید را بنویسید. نام، کد و مشخصات دقیق محصول یا خدمتی که خریداری می‌کنید را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. نام، کد و مشخصات دقیق محصول یا خدمتی که خریداری می‌کنید را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
توضیحات خریدار که برای فروشنده ارسال خواهد شد را بنویسید. توضیحات خریدار که برای فروشنده ارسال خواهد شد را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید. توضیحات خریدار که برای فروشنده ارسال خواهد شد را کوچک‌تر از 2000 حرف بنویسید.
فایل سندهای پیوست در صورت لزوم را انتخاب کنید.

نام و نام خانوادگی فروشنده (یا شرکتی که حساب فروشنده به نام او هست) را بنویسید. نام و نام خانوادگی فروشنده (یا شرکتی که حساب فروشنده به نام او هست) را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره حساب فروشنده را بنویسید. شماره حساب فروشنده را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.
شماره موبایل فروشنده را بنویسید. شماره موبایل فروشنده را کوچک‌تر از 50 حرف بنویسید.

مهلت اعلام رضایت مشتری تا تاریخ ... را بنویسید. مهلت اعلام رضایت مشتری تا تاریخ ... را کوچک‌تر از 5 حرف بنویسید. مهلت اعلام رضایت مشتری تا تاریخ ... را به صورت 2 عدد یک یا دو رقمی بنویسید و توسط حرف دو-نقطه از هم جدا کنید. مانند: 02:40

حداکثر زمانی که مشتری فرصت دارد اعلام رضایت کند و پس از آن عدم اعلام رضایت محسوب می‌شود و میکانیزم بیعانه به ارجاع مبلغ واریزی به حساب اعلام شده اقدام خواهد نمود.
توجه کنید که بیش از 3 ماه شمسی مهلت اعلام رضایت نمی تواند باشد و اگر مشتری مقداری بیش از این را انتخاب کرد معیار همان 3 ماه در نظر گرفته می شود.

یکی از گزینه‌ها را انتخاب کنید.
انتخاب این گزینه اجباری است.

من خریدار نوعی کالا یا خدمت از فروشنده (یا فروشندگانی) هستم که خود مسئولیت کامل انجام این معامله، و هماهنگی با فروشنده را بعهده می‌گیرم. و سایت نظریه سیمرغ هیچ مسئولیتی در مورد انجام شدن یا انجام نشدن این معامله ندارد و مطابق با قوانین خود رفتار می‌کند پس از واریز قسمتی یا تمامی مبلغ
ابزار بیعانه در این سایت (www.SimorghTheory.com) به نمایندگی از من (خریدار یا استفاده کننده خدمت)
مبلغ خدمت یا کالای خریداری شده از فروشنده را به ایشان پرداخت می‌کند. یعنی تمامی مسئولیت خ
من از این ابزار (که بعنوان بیعانه در سایت ارائه شده) صرفا در چارچوب معاملات و فعالیت‌های اقتصادی مجاز طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران استفاده می‌کنم؛ و قبول می‌کنم که هیچ مسئولیتی -نسبت به تخلفات و جرائم احتمالی که در این معامله رخ می‌دهد یا نوع کالا و خدماتی که ارائه می‌شود و کمّ و کیف آن- برعهده این سایت نیست و از این سایت مطالبه نمی‌کنم و تمامی مسئولیت‌ها را خود به عهده می‌گیرم
مواردی که تتمه مبلغ واریز ش

تومان
مبلغ را بنویسید.
درگاه پرداخت را انتخاب کنید.

کمی صبر کنید...